top of page
5V9A0468BW.jpgSVADOBNÉ FOTOGRAFOVANIE

EN   •   HU   •   SK

 

FINE ART SVADOBNÝ FOTOGRAF SLOVENSKO

KLASIKA, ESTETIKA, DOKUMENTÁRNE A SKUTOČNÉ MOMENTY

Svadobný fotograf so sídlom v Budapešti, k dispozíciipo celom Slovensku

Ahojte,

 

Volám sa Toth Sujeera (Tulip ^^) a som tým, čomu hovoríte duša umelca, so sídlom v Budapešti. Mám vášeň pre zachytávanie krásnych momentov a rozprávanie príbehov kreatívnym a organickým spôsobom. Cítim sa neskutočne šťastná, že môžem fotiť úžasných ľudí na svadbách vo všetkých kútoch Európy a sveta. Milujem to, čo robím, a ľudia, ktorých na svojej ceste stretávam, robia z toho jedinečnú prácu, keď sa moja energia sústreďuje na zachytenie skutočného príbehu.

ProfileW.jpg

 

Ako veselý a priateľský človek rád spoznávam nových ľudí a cestujem za rôznymi projektmi po celom svete. Môj redakčný a dokumentárny prístup k foteniu svadieb sprispieva k vytvoreniu  autentickej zbierky fotografií, na ktoré sa môžete pozerať  vždy s úsmevom. Chcem včase zastaviť vaše spomienky a skutočne prispieť k tomu, ako si  budete pamätať svoj krásny deň. Pre mňa je vaša svadba spoluprácou medzi nami, dôverou vo mňe, že zachytím krásne detaily a s vedomím, že moju prácu milujete a máte z nej radosť.


Moje svadobné fotografie sa vyznačujú prirodzeným, rafinovaným štýlom a jasnými slnečnými farbami. Dbám na detaily, ktoré poskytujú autentickú kreatívnu úprimnosť zachytávajúcu výnimočné momenty a emócie. Estetika s trochou módy, skutočné momenty a dokument, to je spôsob, ako spoznáte môj štýl.BALÍČKY SVADOBNÉHO FOTOGRAFOVANIA BALÍČKY 2023 - 2024
 

 

Platba vopred a platobné podmienky:

  • Na zabezpečenie rezervácie je potrebné uhradiť zálohu vo výške 50 %, pričom zostatok je splatný v deň fotenia.

  • Platby na bankový účet mojej živnosti: Tóth Sujeera  EV

Číslo účtu: 11600006-00000000-95253154

IBAN: HU70 11600006-00000000-95253154

SWIFT: GIBAHUHB
Registračné číslo: 55938747

Daňové číslo: 57319160-1-41

 

Additional information

  • Farbenie a retušovanie: Všetky retušované obrázky budú upravené podľa vkusu fotografa.

  • Dodanie produktov: Klient dostane svoje finálne, ručne upravené obrázky JPEG vo vysokom rozlíšení prostredníctvom online galérie najneskôr štyri týždne po dátume svadby. To nezahŕňa žiadne požiadavky klienta na ďalšie úpravy alebo vylepšenia. Môžete si ich stiahnuť, zdieľať, vytvárať úžasné výtlačky a albumy. Ak si želáte upraviť viac obrázkov – dajte mi vedieť, každý ďalší obrázok na úpravu stojí 5 € za základnú retuš a 69 € za fotografiu za umelecký retuš.

  • Autorské práva: Všetky balíčky udeľujú fotografke exkluzívne práva na úpravu, retušovanie, úpravu a publikovanie fotografií na jej verejných portfóliách a webových stránkach sociálnych médií. Fotograf si ponecháva autorské práva na Fotografické dielo a môže ho použiť na vlastnú propagáciu. Za fotografa sa platí príplatok ak si neželáte, aby boli vaše obrázky použité týmto spôsobom, informujte o tom svojho fotografa počas procesu rezervácie a my vašu požiadavku splníme. – Poplatok za nepoužívanie  fotografií je 25 % z celkovej sumy splatnej za fotografické služby. Klient môže robiť neobmedzené reprodukcie Fotografického diela pre rodinu a priateľov online aj offline.

pár slov O NÁS

 

Sme Tulip a Roland, živý pár z Budapeti, Thajský a Slovenský, fotograf a Foto Editor, žijúci v Budapešti dostatočne dlho na to, aby poznal tie najlepšie miesta a najkúzelnejšie miesta v strede Európi. Poskytujeme služby fotografa a kameramana na celom území Slovenska  a neúčtujeme cestovné náklady našim klientom po celom Slovensku. Sme nadšení pre ľudí, kultúru a radi objavujeme skryté miesta po celom svete.

S__5292036.jpg

Naša jedinečná kombinácia umeleckej fotografie a filmovej úpravy fotografií z nás robí nepremeškanú príležitosť  na vašom  veľkom dni. Spolu s mojím partnerom venujeme svoj čas a skúsenosti pre Vašu maximálnu spokojnosť.

Štýl snímania: klasický, estetika, dokument a skutočné momenty.

Jazyky, ktorými sa tu dohovoríte: Anglicky, Slovensky, Maďarsky, Thajsky.

WWW.THEBUDAPESTPHOTOGRAPHER.COM

 

Fotografie a Videá Zobrazenia týkajúce sa autorských práv. Fotografie  od Budapešť

Fotografky.

Všetky práva sú vyhradené.

 

LICENCIE OBRAZOV A AUTORSKÉ PRÁVA

Všetky moje fotografie a videá sú chránené autorským právom. Žiadny z materiálov mojej webovej stránky nesmie byť použitý na komerčné účely bez môjho predchádzajúceho písomného súhlasu. Žiadna z nich nie je vo verejnej doméne a nie je ani voľne použiteľná.

Kontaktujte ma, ak ich potrebujete licencovať alebo ak potrebujete akékoľvek povolenie a použitie. Ďakujem.

 

©2017-2023 The Budapest Photographer Všetky práva vyhradené.

bottom of page